W cokolwiek wierzysz- dasz radę

Nie ma takiej siły, która byłaby w stanie odebrać Ci pasję i marzenia. Pod warunkiem, że nie pozwolisz sobie wmówić, że się nie da. Pełno na świecie jest ludzi, którym się nie udało. I to często nie dlatego, że nie  mieli możliwości, a tylko z tej przyczyny, że nie próbowali. Poddali się, jeszcze zanim zostali wystawieni na próbę. Oni nie chcą dopuścić do tego, by udało się Tobie. Próbują zniechęcać. Wmawiają, że się nie da. Że wierzysz w to, co niemożliwe.

Ale czy to, że nie udało się wielu przed Tobą oznacza, że się nie da?

Nie słuchaj ludzi, którzy podcinają Ci skrzydła! I za żadną cenę nie daj sobie wmówić, gdzie leżą granice Twoich możliwości. Słyszysz, że się nie uda? Komuś z pewnością, ale czy nie masz ochoty sprawdzić, czy aby na pewno i Tobie?

Ile to razy mówiono mi, że studiów medycznych nie pogodzę z treningiem. Na pierwszym roku nawet w to uwierzyłam. Zajęłam się nauką. Zeszłam z drogi, którą zmierzałam od piętnastego roku życia. I co? Wcale nie było lepiej. W końcu zrozumiałam, że pasja to dar. I że choćby nawet i tysiąc razy powtórzono mi, że się nie da, to wciąż nie będzie to prawdą. Nie będzie prawdą, do póki sama w to nie uwierzę.

I to samo dotyczy Ciebie. Czy chodzi o łączenie różnych- wydawać by się mogło odległych od siebie- pasji, czy o cokolwiek innego. Choćby nie wiem jak dziwne było to, co urodzi Ci się w głowie- śmiało podążaj tą ścieżką. I nie zbaczaj z obranej drogi, dopóki przynosi Ci satysfakcję i radość. Niezależnie od wyniku, będziesz wiedzieć i całym sobą czuć, że warto. Bo przecież liczy się droga, a nie sam fakt, żeby dojść do mety.

 

Poniżej link do artykułu udostępnionego przez Polską Agencję Prasową i zamieszczonego na kilku portalach internetowych. Dowiecie się z niego o jednej z moich pasji i o tym jak udało mi się łączyć treningi i zawody z ramienia Kadry Narodowej KickBoxingu podczas studiowania medycyny:

EuroSport.onet.pl- Anna Kołodziejska ze szpitalnego dyżuru na ring

lub ten sam tekst pod innymi tytułami (chirurg też potrafi uderzyć, przyszły lekarz medycyny na ringu) na portalach: RynekZdrowia.pl,  Sport Interia.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s